Liczba wyświetleń:

2 Niedziela Adwentu

W zakładce "Aktualności"

ABC NABOŻEŃSTWA PIERWSZYCH  SOBÓT MIESIĄCA

1.  Gratulujemy naszym 7 młodzieńcom za wstąpienie w szeregi Lektorów – Liturgicznej Służby ołtarza. Dziękujemy rodzicom za poparcie tej wspólnej inicjatywy. Lektorom życzymy, aby nowa wspólnota w jakiej się znaleźli za łaską Ducha Św. pomogła im w pięknym przeżywaniu młodości.

2.  Dzisiaj pamiętajmy w modlitwach o Kościele na Wschodzie. Część dzisiejszej składki również przeznaczymy na pomoc temu Kościołowi.

3.  W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca o godz. 1630 prosimy Różę 46 Bł. Karoliny Kózki (Królowej Wszystkich Świętych).

4.  W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 1500 lektura Dzienniczka św. S. Faustyny, wspólna śpiewana Koronka do Bożego Miłosierdzia, Msza św. i ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II. Będzie to wsp. Św. Łucji, dziewicy i męczennicy.

5.  Intencje mszalne wywieszone obok---------------------------

6.  Bóg zapłać wiernym za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu. A byli to:… Na jutro i na sobotę na godz. 800prosimy wiernych z kolejnych numerów.

7.  Spotkania formacyjne; poniedziałek – Caritas; wtorek 1545 kandydaci na ministrantów a o 1700 klasy VIII; ministranci ustalą z ks; piątek – lektorzy i schola; a w sobotę Oaza. W sobotę odwiedzi nas młodzież z Caritasu i Oazy proponując nam wigilijną św. Pamiętajmy nabywając jedną świecę fundujemy jeden obiad biednemu dziecku lub osobie dorosłej.

8.  Prasa katolicka.  Niedziela” o rodzinie Ulmów w Rzymie. Jest też o naszych alumnach. „Gość” o małych cudach oraz o marnowaniu jedzenia.

9.  W minionym tygodniu pożegnaliśmy Feliksa Kozyrę i Cecylię Bąk. Polećmy ich duszę Miłosierdziu Bożemu… Wieczne odpoczywanie…

„ …Przyjdź Panie Jezu…”

piątek,
14 grudnia 2018

(348. dzień roku)

Świątynia

Jak często sięgasz po słowo Pisma Świętego?

codziennie

kilka razy w tygodniu