Liczba wyświetleń:

19 Niedziela zwykła

W zakładce "Aktualności" ABC NABOŻEŃSTWA PIERWSZYCH  SOBÓT MIESIĄCA

1.

1.  Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystości odpustu parafialnego. Dziękujemy za licznie przyjmujących w tym dniu Komunię św. Młodzieży, chórowi i siostrom z Koła Gospodyń za udział w procesji eucharystycznej i wzięcie obrazów, chorągwi i feretronów. Bóg zapłać.

2.  W środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. o godz. 700; 900 i po południu o godz. 1700. Parafialna pielgrzymka do Leżajska. Błogosławieństwo ziół i kwiatów po każdej Mszy św.

3.  Msze św. rano o godz. 700.

4.  W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca o godz. 630 prosimy Różę 29 Niepokalanego Serca NMP (Zwiastowania NMP). Intencją tegoroczną niech będzie dobre przygotowanie i głębokie przeżycie 100 tej rocznicy Konsekracji naszej świątyni.

5.  W czwartek Adoracja Najś. Sakramentu do godz. 1500. Lektura Dzienniczka św. S. Faustyny, śpiewana Koronka do Bożego Miłosierdzia, a potem błogosławieństwo  Najś. Sakramentem i ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II. Dzień wdzięczności za powołania i modlitw o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

6.  Intencje mszalne wywieszone obok---------------------------

7.  Bóg zapłać wiernym za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu. A byli to:… Na jutro i na sobotę na godz. 800prosimy wiernych z kolejnych numerów.

8.  Prasa katolicka. W „Niedzieli” o nowym Sanktuarium św. Jana Pawła II, w którym dokonują się uzdrowienia. Jeszcze o Powstaniu Warszawskim i „ Cudzie nad Wisłą”, oraz o kobiecie jako niezastąpionym darze dla ludzkości. Jest też wywiad z ks. Egzorcystą. „Gość” o ostatnim śnie Maryi a także zawiera naukę na temat kary śmierci. Za tydzień trzecia niedziela. Składka na remont organów. Prosimy o 30 zł.

9.  W minionym tygodniu pożegnaliśmy …. Polećmy ich duszę Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpocz…

Pamiętajmy! Nie ma wakacji od Pana Boga. To dobra okazja, aby mu więcej czasu poświęcić i piękniej uwielbiać, by umocnić swoją wiarę i ożywić w sobie miłość do drugiego człowieka.

czwartek,
16 sierpnia 2018

(228. dzień roku)

Świątynia

Jak często sięgasz po słowo Pisma Świętego?

codziennie

kilka razy w tygodniu