Menu

Licznik

Liczba wyświetleń:
1362708

Wyszukiwanie

28 Niedziela zwykła

 

 

 

 

 

W zakładce "Aktualności" ABC NABOŻEŃSTWA PIERWSZYCH  SOBÓT MIESIĄCA

 

1.  Przeżywając dzień Papieski – uświadommy sobie jak wiele zawdzięczamy temu największemu z rodu Polaków. Wracajmy do Jego przemówień i próśb jakie kierował do swoich rodaków – to będzie najlepsza wdzięczność św. Janowi Pawłowi Wielkiemu.

2.  W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca o godz. 1630 prosimy Różę 38 św. Bronisławy(św. Doroty). Intencją tegoroczną niech będzie dobre przygotowanie i głębokie przeżycie 100 tej rocznicy Konsekracji naszej świątyni.

3.  W czwartek Adoracja Najś. Sakramentu do godz. 1500. Lektura Dzienniczka św. S. Faustyny, śpiewana Koronka do Bożego Miłosierdzia, a potem błogosławieństwo  Najś. Sakramentem i ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II. Będzie to święto św. Łukasza. Modlimy się w intencji służby zdrowia. W sobotę pielgrzymka do Przemysla Dzieła Pomocy Powołaniom.

4.  Intencje mszalne wywieszone obok---------------------------

5.  Bóg zapłać wiernym za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu. A byli to:… Na jutro i na sobotę na godz. 800prosimy wiernych z kolejnych numerów.

6.  Spotkania formacyjne: Lektorzy – wtorek; ministranci w piątek; Schole zapraszamy w czwartek. Oazę zapraszamy w sobotę. Wszystkie spotkania rozpoczynają się Mszą św. Dzisiejsza zbiórka do puszek na Fundację Trzeciego Tysiąclecia. Jest to pomoc młodzieży zdolnej ale niezamożnej.

7.  Prasa katolicka.  Niedziela” o św. Janie Pawle II. O cudzie za wst. Papieża św. Pawła VI „Gość” o tym, jak pontyfikat wybranego 40 lat temu papieża Polaka zmienił świat. Zawiera poradnik dla wyborców. Także o wielkim skoku do przodu w medycynie w walce z rakiem. Za tydzień 3 niedziela – składka na remont organów. Prosimy o 30 zł.

8.  W minionym tygodniu pożegnaliśmy Władysława Potaczałę, ostatnio mieszkającego w Paryżu. Wieczne odpoczywanie…..

 

„Odmawiajcie codziennie Różaniec, aby uzyskać pokój dla świata i koniec wojny” (prośba Matki Bożej)

Dzisiaj jest

czwartek,
18 października 2018

(291. dzień roku)

Świątynia

Sonda

Jak często sięgasz po słowo Pisma Świętego?

codziennie

kilka razy w tygodniu

kilka razy w miesiącu

kilka razy w roku

nie czytam Pisma Świętego